معرفی شرکت سازنده‌ی تجهیزات آموزشی

این شرکت فعالیت خود را در سال 2010 میلادی آغاز کرده است. این مجموعه به صورت تخصصی در زمینه‌ی طراحی و تولید تجهیزات و نرم افزارهای آموزشی برای پشتیبانی از فرآیندهای آموزشی در موسسات آموزشی عالی (دانشگاه‌ها، آکادمی‌های علوم و مؤسسات آموزشی و پژوهشی)، آموزش متوسطه و پیش‌دانشگاهی (هنرستان های فنی و حرفه‌ای، کالج‌های فنی مهندسی، و …) فعالیت می‌کند.

تفاوت اصلی ما با سایر تولیدکنندگان در این است که سیستم ریزپردازنده‌ و پلت‌فرم یونیورسال اختصاصی طراحی کرده‌ایم و همچنین ابزار اندازه‌گیری تولید کرده‌ایم که ما را قادر می‌سازد برخلاف راه‌حل‌های استاندارد و محدود موجود در بازار، مسائل تخصصی مختلفی (به عنوان مثال: کار در فشار پایین، جریان و ولتاژ پایین، اتصال هر تعداد سنسورهای متنوع، آنالیز ریاضی فرایندها در لحظه و موارد بسیار دیگر) را حل کنیم. تمامی این دستاوردها به ما این فرصت را می‌دهد تا حداکثر انعطاف را برای ارائه راه حل مربوط به نیاز مشتریان، حتی در مرحله‌ی ایده‌پردازی داشته باشیم. در نهایت راه‌حل‌های ارائه شده در مرحله‌ی طراحی امکان تولید اختصاصی ملزومات و قطعات را فراهم کرده و در نتیجه افزایش حداکثری اطمینان به تجهیزات تولیدی ما را دربر خواهد داشت.

به منظور سهولت در کار با تجهیزات، ما توجه و زمان زیادی را صرف ارائه‌ی توضیحات فنی محصولات و به‌ویژه دستورالعمل‌های روش‌شناختی که توسط واحدی با همین نام تهیه می‌شود، می‌کنیم. همچنین گروهی از متخصصان زبده از بهترین دانشگاه‌ها خدمات مشاوره‌ای مربوط به محصولات را به مشتریان ارائه می‌کنند.

مزیت‌های رقابتی ما

کارگاه تولیدی اختصاصی
 ما با استفاده از فناوری‌های پیشرفته: برش لیزری، تراشکاری و فرز سی ان سی، چاپ سه بعدی، پوشش پودری، چاپ یو وی، طراحی و لحیم کاری بردهای مدار چاپی اختصاصی، استفاده از مدل سازی سه بعدی، طراحی و تولید نرم‌افزارهای اختصاصی دارای مجوز، محصولات مدرن و باکیفیت تولید می‌کنیم.
کار براساس سفارش مشتری
در واحدهای طراحی و روش‌شناسی مجموعه‌ی ما، اساتید و متخصصانی با سابقه و مدارج عالی دانشگاهی مشغول به کار هستند که به ما امکان می‌دهد تجهیزات را مطابق با الزامات و ویژگی‌های مورد نظر مشتری تولید کنیم. همچنین ما همواره در تلاش هستیم تا خدمات خود را متناسب با بودجه‌ و امکانات مشتری ارائه کنیم.
سیاست قیمت‌گذاری بهینه
با توجه به تعدد راه حل برای محصولات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری طراحی و تولید شده در مجموعه‌ی ما، شرایطی فراهم آورده‌ایم که محصولات خود را با رده‌ی قیمتی مناسب به مشتریان ارائه می‌کنیم و برای مشتریان دائمی خود سازوکار انعطاف پذیر برای ارائه تخفیف ایجاد کرده‌ایم.
تحویل و پرداخت
ما تحویل محصولات خریداری شده را به تمامی مناطق را برعهده می‌گیریم. هیچ محدودیتی برای همکاری با بخش دولتی و خصوصی نداریم. همچنین در ارتباط با مسائل مربوط به تاخیر در پرداخت رویکردهای اختصاصی ارائه می‌کنیم.
نوآوری و تطبیق‌پذیری
ما از سیستم‌های اندازه‌گیری مجازی، برنامه‌های واقعیت مجازی، نرم‌افزار روش‌شناسی چندرسانه‌ای سه بعدی در بسیاری از استندهای آموزشی خودمان استفاده کرده و قابلیت پیاده‌سازی همه‌ی موارد نامبرده را داریم. بسیاری از استند‌های ما دارای سیستم مدولار هستند که به کاربر این امکان را می‌دهد تا دائماً عملکرد استند را گسترش دهد.ما همواره در تلاش هستیم تا تطبیق پذیری ماژول‌های تولید شده در مجموعه‌ی خود را افزایش دهیم. به عنوان مثال می توان تا 150 آزمایش را روی یک ماژول انجام داد.
کار با تجهیزات
تقریباً تمام تجهیزات ما خودکار هستند و نیازی به اقدامات تکمیلی ندارند (به‌طور مثال فقط کافی است دستگاه را به منبع تغذیه متصل کرده، کلید روشن و خاموش را فشار داده و استند آماده کار می‌شود).
کتابچه راهنمای دستگاه کل فرآیند را مرحله به مرحله شرح می‌دهد. ما برای هر استند پشتیبانی چندرسانه‌ای تهیه می‌کنیم، این یعنی  انجام آزمایش را به وضوح در قالب یک فایل ویدئویی به کاربر نشان می‌دهیم. با توجه به نیاز مشتری امکان راه‌اندازی و آموزش اولیه برای کار با دستگاه‌ها نیز وجود دارد.
نرم‌افزار
ما محیط نرم‌افزاری انطباق‌پذیری را ایجاد کرده‌ایم که امکان پردازش و تحلیل داده‌ها همراه با مدیریت تجهیزات اجراکننده و موارد دیگر را برای مسائل پیشرفته‌تری فراهم می‌کند. براساس سفارش آزمایش‌های مجازی با فرمت سه بعدی تولید می‌کنیم.
پشتیبانی براساس همراهی با مستندات.
برای تهیه‌ی مستندات مربوط به شرکت در مناقصه تهیه‌ی تجهیزات با شما همکاری همه‌جانبه می‌کنیم. برای انجام مذاکرات و همکاری برای طراحی فنی پروژه یک متخصص فنی به محل موردنظر مشتری اعزام خواهد شد. (در صورت نیاز) 
کیفیت و قابل اتکا بودن تجهیزات
 قابل اتکا بودن و عمر بالای تجهیزات ما به‌واسطه‌ی سالها فعالیت و تجربه‌ی اندوخته‌ی ما و مجموعه‌ای است که مجهز به فن‌آورهای به روز و جدیداست، تضمین می‌شود. تمامی استندها مطابق گواهی تی یو 32.99.53–001–09519063– 2019 تولید می‌شوند. تمامی محصولات ما تایید شده هستند و نرم‌افزارهای رایانه‌ای ما در سازمان فدرال مالکیت معنوی به ثبت رسیده است. 
گارانتی و خدمات
مدت گارانتی تجهیزات (12-36 ماه) شامل عیب‌یابی و تعمیر رایگان، مشاوره، پشتیبانی نرم‌افزاری و فنی می‌شود. خدمات پس از گذشت دوره‌ی گارانتی و به‌روز‌رسانی با شرایط خاص نیز ارائه می‌شود. راهنمایی و مشاوره در مورد مسائل مربوط به عملکرد تجهیزات از طریق تلفن، ایمیل، پیام‌رسان‌های اسکایپ یا واتساپ انجام می‌شود.
ماژول‌پذیری استند
برای اهداف مختلف، ما هم از طراحی استند کلاسیک و هم از طرح‌های ماژول‌پذیر استفاده می‌کنیم که مزیت اصلی آن توانایی توسعه‌ی عملکرد استند و تغذیه با ماژول‌های تکمیلی است که به میزان طور قابل توجهی باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود.
راهنمای روش کار
برای سهولت کار با استند، ما «راهنمای کار با استند آزمایشگاهی» را ارائه می‌کنیم. در این راهنما ساختار استند، اجزای آن، اصول عملکرد و نحوه‌ی کار استند به‌طور کامل درج شده است. برای انجام آزمایشات، ما راهنمای دیگری را با عنوان «روش کار» را ارائه می‌کنیم. در این راهنما مراحل انجام آزمایش‌ها، بخش تئوری، شماتیک اجرای آزمایش و سوالات کنترلی به تفضیل شرح داده شده است.

ترکیب تئوری و کار عملی باعث می‌شود یادگیری موثرتر باشد.

تجهیزات ما برای به حداکثر رساندن تجربه مثبت یادگیری، تسلط بر مبانی نظری و عملی موضوعات مورد مطالعه طراحی شده است. استند‌های ما هم با ساختار کلاسیک به شکل استندهای مونوبلوک و هم به صورت سیستم‌های آموزشی مدولار ساخته می‌شوند. مزیت طرح‌های مدولار امکان بالابردن تعدد آزمایش‌ها با تجهیز به ماژول‌های تکمیلی، امکان حمل‌ونقل آسان و قابلیت تعمیر و نگهداری است. خیلی مواقع دانشجویان و دانش‌آموزان در حین کار باعث آسیب مکانیکی به تجهیزات می‌شوند که شامل تعهدات گارانتی نیست، اما با توجه به سیاست وفاداری به مشتریان، در صورت آسیب دیدن ماژول، امکان جایگزینی ماژول جدید وجود دارد و بدون نیاز به هیچ مهارتی، استاد یا معلم می تواند با تعویض ماژول معیوب به سادگی استند را به روال عادی کار برگرداند.

در صنعت و کاربردهای روزمره، بسیاری از ابزارهای اندازه‌گیری، سیستم های کنترل، حسگرها عمدتاً برای پارامترهایی طراحی می‌شوند که بسیار بالاتر از پارامترهای مورد استفاده در تجهیزات آموزشی هستند، به این معنی که به دلایل ایمنی و دقت خروجی داده‌ها در آزمایش‌ها، در بحث آموزشی به میزان کافی مناسب نیستند. علاوه بر این، اگر از دستگاه‌های صنعتی برای فرآیند آموزشی استفاده شود، دانش‌آموزان اغلب با این مشکل مواجه می‌شوند که داده‌ها در برنامه‌های مختلف به‌صورت جداگانه نمایش داده می‌شوند و به‌طور خودکار دسته‌بندی نمی‌شوند، که باعث سختی کار و درک مسائل می‌شود.

هنگام طراحی کانسپت استندهای مدولار، براساس تجربه عملی و الزامات برای عملکرد ایمن تجهیزات، متوجه شدیم که استندهای آموزشی و آزمایشگاهی باید در شرایط غیرخطرناک و به عبارت دیگر با ولتاژ، جریان، فشار، دما و دیگر شاخصه‌های پایین کار کنند و از طرفی قابلیت اجرای بصری بسیاری از فرآیندها را در مواردی که نیاز به ثبت پارامترها با مقادیر بالا وجود دارد را داشته باشند. بدین‌ترتیب شرکت ما تصمیم گرفت پلتفرم نرم‌افزاری خود را ایجاد کند.

با استفاده از ابزارهای اندازه‌گیری مجازی خود و همچنین ابزار دریافت نتایج و کنترل دستگاه‌های اجرایی در یک محیط نرم‌افزاری این مهم محقق می‌شود. برای تحقق این ایده سخت‌افزارهایی در قالب سیستم ریزپردازنده اختصاصی و تعداد زیادی ابزار اندازه‌گیری و دستگاه‌های کنترل خودکار برای فرآیندهای مختلف طراحی شد.

راهنمای روش کار

هر نظریه تنها با کار عملی و آزمایش به خوبی درک می‌شود، بنابراین یک رویکرد تجربی بخشی ضروری از آموزش است، اما متأسفانه اکادر آموزشی اغلب با این مسئله روبرو هستند که تجهیزات ارائه شده به یک مؤسسه آموزشی (به ویژه تجهیزات وارداتی) همیشه دارای راهنمای واضح و کاملی نیستند و در نتیجه هنگام کار با تجهیزات پیچیده و ناآشنا با مسائل و جزئیات زیادی روبرو می‌شوند. به همین دلیل ما به اصل سادگی راهنمای نوشتاری و بصری برای درک روش‌های کار و بخش نظری آزمایش‌ها پایبند هستیم. ما تمام توصیه‌ها و راهنمای مربوط به روش کار با استندها را مطابق با الزامات استانداردهای آموزشی تهیه می‌کنیم.

برای سادگی و درک بیشتر، همراه با تجهیزات آموزشی در کنار «راهنمای کار با استند آزمایشگاهی» و «راهنمای روش کار»، ما «فیلم‌های آموزشی» (روش کار چند رسانه ای) را ارائه می‌کنیم که به وضوح نحوه اتصال و راه اندازی استند و جزئیات کار با تجهیزات را توضیح می‌دهد.

پیمایش به بالا